-12%

SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4

– 1 грејна плоча со ᴓ 18.5см
– 1 грејна плоча со ᴓ 15.5см
– 2 термостати
– 2 индикаторни светла


2,650.00 ден 2,330.00 ден

Спореди

Опис

 • Решо со две грејни плочи
 • Боја-бела
 • 1 грејна плоча со ᴓ 18.5см
 • 1 грејна плоча со ᴓ 15.5см
 • 2 термостати
 • 2 индикаторни светла
 • 2 термо осигурувачи
 • Должина на кабел 0.8 m
 • Димензии (width x depth x height): 480 x 280 x 82 mm
 • Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
 • Моќност од : 2,500 W
 • Тежина 4.0 kg
 • 2 години гаранција

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.