-12%

SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK

– LCD display
– Погодна за садови од 12 до 26 cm
– Автоматска детекција на индукциски садови
– Температура од 60 °C до 240 °C


Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 3,780.00 ден.

Спореди

Опис

 • Контрола на допир
 • Лесна за чистење и одржување
 • Заштеда на време (60%) и струја (50%)
 • LCD display
 • Погодна за садови од 12 до 26 cm
 • Автоматска детекција на индукциски садови
 • Температура од 60 °C до 240 °C
 • 10 степени на моќност 200–2000 W
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Димензии (Ш×Д×В): 295 × 360 × 43 mm
 • Тежина: 2.32 kg
 • Волтажа и фреквенција: 220V – 240V ~ 50/60Hz
 • Тајмер
 • Сигурносно заклучување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.