-12%

SENCOR Пегла за коса SHI 1100BK

– Брзо загревање
– Титаниумска подлога на металните плочки за пеглање
– Тенок дизајн
– Две температури: 180 and 200 ° C


1,170.00 ден 1,030.00 ден

Спореди

Опис

 • Брзо загревање
 • Титаниумска подлога на металните плочки за пеглање
 • Тенок дизајн
 • Две температури: 180 and 200 ° C
 • Загревање до 180 ° C: 1 min
 • Загревање до 220 ° C: 2 min
 • Тежина 235 g
 • 360 ° корен на кабел за да не се замрсува
 • Должина на кабел 180 cm
 • LED копче за вклучување
 • Технологија на пеглање со пасивна јонизација
 • Димензии (Ш x Д x В): 285 x 32 x 36 mm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.