-12%

SENCOR Пегла за коса SHI 4500GD

– 14 температури во распон од 100-230 °C
– Титаниумска површина на плочите
– Инфраред загревање за најнежни резултати


Original price was: 3,220.00 ден.Current price is: 2,830.00 ден.

Спореди

Опис

 • 14 температури во распон од 100-230 °C
 • Титаниумска површина на плочите
 • Инфраред загревање за најнежни резултати
 • Тенок дизајн идеален за исправање на косата и за локни
 • Кабел кој се врти 360° за спречување на чворови и заплеткување
 • Должина на кабел 180 cm
 • Ултра лесен дизајн 300 g
 • Дисплеј со бела позадина
 • Загревање до 180 °C: 1 min
 • Загревање до 220 °C: 2 min
 • Големина на плочи: 110 × 35 mm
 • Моќност: 60 W
 • Димензии (length × depth × height): 285 × 38 × 42 mm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.