-12%

AEG Фигаро за коса HCS 5577

 • Боја: црна
 • 2 во 1
 • Заштита од прегрејување
 • Јачина : 52 WOriginal price was: 1,310.00 ден.Current price is: 1,150.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: црна
 • 2 во 1-мазно фигаро и фигаро со четка
 • Керамички дел за виткање од 25 мм
 • Додаток четка за виткање од 50 мм
 • Прекинувач за вклучување и исклучување
 • Загревање за брзо време- 1,5 минути
 • Индикаторска светилка
 • Автоматско исклучување
 • Кукица за закачување
 • Заштита од прегрејување
 • Приклучна сила : 52 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.