-12%

SENCOR Фигаро за коса SHS 0850BK

– Екстра мазна кератински керамички премаз
– 5 температури
– LED индикатор
– Дијаметар на штипалките 13-25 mm


Original price was: 2,140.00 ден.Current price is: 1,880.00 ден.

Спореди

Опис

  • Екстра мазна кератински керамички премаз
  • 5 температури
  • LED индикатор
  • Дијаметар на штипалките 13-25 mm
  • Интегрирано постоље
  • Брзо загревање до 60 s
  • 360° кабел кој се врти и избегнува заплеткување
  • Моќност 42 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.