-12%

SENCOR Пегла за коса 3 во 1 SHI 6300GD

– 4 температури 140/160/180/200 °C
– Титаниумски премаз на плочите
– 3 типа на менливи плочи (рамни и брановидни)


2,850.00 ден 2,499.00 ден

Спореди

Опис

 • 4 температури 140/160/180/200 °C
 • Титаниумски премаз на плочите
 • 3 типа на менливи плочи (рамни и брановидни)
 • Кабел кој се врти 360° за превенција од чворови и заплеткување
 • Должина на кабел 180 cm
 • Тежина 340 g
 • Дисплеј
 • Загревање до 140 °C: 45 sec
 • Загревање до 200 °C: 1 min
 • Површина на плочите: 90 × 40 mm
 • Моќ: 50 W
 • Димензии (length × depth × height): 260 × 50 × 38 mm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.