-12%

SENCOR Фигаро за коса SHS 8603BK

– Екстра мазен DeepBlack керамички премаз
– LED Power On индикатор
– Дијаметар на цевчињата 19 mm
– Брзо загревање до 60 s


1,490.00 ден 1,310.00 ден

Спореди

Опис

  • Екстра мазен DeepBlack керамички премаз
  • LED Power On индикатор
  • Дијаметар на цевчињата 19 mm
  • Брзо загревање до 60 s
  • 360° кабел кој не се заплеткува
  • Моќност 38 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.