-12%

SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

  • Боја: Црна
  • 2 електронски температури
  • Температура од 140 до 200°C
  • Брзо загревањеOriginal price was: 730.00 ден.Current price is: 640.00 ден.

Спореди

Опис

  • Боја: Црна
  • Лизгачки прекинувач со контролно светло
  • 2 температури
  • Брзо загревање
  • Температурата од 140- 200°C
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.