-31%

BOSCH Фигаро за коса PHC 9690

 • Боја: Црна/сребрена
 • Брзо загревање 50 секунди
 • Температура од 120 до 200°C
 • Јачина : 52 W

 


4,320.00 ден 2,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црна/сребрена
 • Единствен додаток за два прста за 2 различни стила
 • Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата за мазен сјаен финиш
 • Дисплеј со индикатор за температура
 • Брзо загревање 50 секунди
 • Температурата од 120- 200°C
 • Заклучувањето избегнува ненамерно регулирање на температурата
 • Автоматско исклучување: 45 минути,за поголема безбедност
 • Кабелот се врти за поголемо движење
 • Гумен кабел 3 м ,отпорен на топлина со клип за затварање
 • Кукичка за закачување
 • Торбица за чување отпорна на топлина
 • Приклучна сила : 52 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.