-12%

SENCOR Пегла за коса SHI 131

 • Боја: Темно сива
 • Брзо загревање
 • Температура до 200°C
 • Јачина : 40 WOriginal price was: 730.00 ден.Current price is: 640.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: Темно сива
 • Апарат за рамнење на косата
 • Погоден и за кратка коса
 • Грејна плоча од керамика и турмалин
 • Рамномерно распоредување на температурата
 • Температурата до 200°C
 • Копче за вклучување и исклучување со светилка
 • ЛЕД показател на достигната температурата
 • Брзо загревање
 • Заштита за прсти на врв на апаратот
 • Јачина : 40 W
 • Димензија на плочата: 90х24 мм
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.