-12%

SENCOR Автоматско фигаро за коса SHS 0900GD

– Перфектни локни секој пат кога го употребувате
– Титаниумско тело за брзи резултати
– 11 температури во опсег (120-220 °C)
– Дигитален дисплеј


3,199.00 ден 2,810.00 ден

Спореди

Опис

 • Перфектни локни секој пат кога го употребувате
 • Титаниумско тело за брзи резултати
 • 11 температури во опсег (120-220 °C)
 • Дигитален дисплеј
 • Брзо загревање за 45 секунди
 • 5 брзини на ротирање, 10 сетинзи за времето (3-12 s)
 • Вртење во две насоки (лево и десно) за перфектна симетрија и изглед
 • Должина на кабел од 2 m
 • Паметен дизајн за заштита на прстите
 • Патна торба
 • Моќност: 45 W
 • Димензии (length × depth × height): 375 × 65 × 65 mm
 • Тежина: 460 g
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.