-12%

SENCOR Фигаро за коса SHS 7551RD

– Кабел кој се врти 360° за спречување на чворови и заплеткувања
– 7 менувачки додатоци
– 2 температури
– Копче за ладен воздух


2,430.00 ден 2,140.00 ден

Спореди

Опис

  • Функција на јонизација со антистатички ефект
  • Кабел кој се врти 360° за спречување на чворови и заплеткувања
  • 7 менувачки додатоци
  • 2 температури
  • Копче за ладен воздух
  • Лесно и брзо менување на додатоците
  • Осигурач против прегревање
  • Моќ 1000 W
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.