-12%

SENCOR Фигаро за коса SHS 8550BK

– 2 температури
– Копче за ладен воздух
– 7 додатоци
– Јонизатор со антистатчки ефект


Original price was: 2,960.00 ден.Current price is: 2,599.00 ден.

Спореди

Опис

  • 2 температури
  • Копче за ладен воздух
  • 7 додатоци
  • Јонизатор со антистатчки ефект
  • Кератин функција
  • Брзо и лесно менување на додатоците
  • Кабел кој се врти 360° за превенција од чворови и заплеткување
  • Осигурач против прегревање
  • Моќ 1000 W
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.