-12%

SENCOR Пегла SSI 2800BL

– Моќност 2,000 W
– Систем на пареа со високи перформанси 15 g/min
– Керамичка плоча
– Траснспарентен сад за вода кој лесно се полни (220 ml)


Original price was: 1,440.00 ден.Current price is: 1,270.00 ден.

Спореди

Опис

 • Моќност 2,000 W
 • Систем на пареа со високи перформанси 15 g/min
 • Керамичка плоча
 • Траснспарентен сад за вода кој лесно се полни (220 ml)
 • Самочистечки систем за отсранување на калцификати
 • Anti-Calc систем за спречување на појава на каменец во дупчињата на плочата
 • Drip-Stop функција за превенција од капење на вода врз алиштата
 • Опција за вертикална пареа
 • Steam boost
 • Копче за прскање вода
 • Контрола на температура
 • Индикаторско светло за одржување на посакуваната температура
 • Кабел со превенција од навртување и намоткување
 • Сад за полнење на вода
 • Должина на кабел: 2 m
 • Димензии (Д×Ш×В): 270 × 112 × 129 mm
 • Тежина: 900 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.