-37%

DE LONGHI Пегла FXC 21

– Моќ 2100 W
– Пареа 90 g/min
– Вертикална пареа
– Буст на пареа


Original price was: 2,060.00 ден.Current price is: 1,290.00 ден.

Спореди

Опис

 • Моќ 2100 W
 • Пареа 90 g/min
 • Вертикална пареа
 • Буст на пареа
 • Континуирана пареа
 • Прилагодлива пареа
 • Самочистечки систем
 • Суво пеглање
 • Спреј функција
 • Анти калц систем
 • Систем против капење
 • Сад за вода 300 ml

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.