-12%

SENCOR Пегла на пареа SSI 6100GR

– Моќност 2,600 W
– Високи перформански за системот за пареа со испуштање на 35 g/min
– Керамичка плоча
– Транспарентен канистер за вода (капацитет 470 ml)


Original price was: 2,270.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Моќност 2,600 W
 • Високи перформански за системот за пареа со испуштање на 35 g/min
 • Керамичка плоча
 • Транспарентен канистер за вода (капацитет 470 ml)
 • Контрола на температура
 • Систем за самочистење од калцификати
 • Anti-Calc систем за спречување на формирање на калцификати на дупчињата од плочата
 • Drip-Stop функција за спречување на капки да паѓаат врз облеката
 • Опција за вертикално испуштање на пареа
 • Steam boost
 • Копче за прскање на вода
 • Контрола на температура
 • Идикаторско светло за температурата
 • Сад за полнење
 • Steam burst: 160 g/min
 • Должина на кабел: 1.9 m
 • Димензии (Д×Ш×В): 296 × 122 × 144 mm
 • Тежина: 1120 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.