-12%

SENCOR Парна станица SSI 0810VT

– Смарт дисплеј
– Излез на пареа 130 g/min
– Притисок 5.5 bar
– Капацитет за вода 1.3 l


6,290.00 ден 5,540.00 ден

Спореди

Опис

 • Спремна за употреба за 35 секунди
 • Опција за вертикално пеглање на фустани
 • Смарт дисплеј
 • Излез на пареа 130 g/min
 • Притисок 5.5 bar
 • Капацитет за вода 1.3 l
 • Автоматско гасење откако е мирна 10 минути
 • Anti-Calc систем превенира фаќање на каменец
 • Anti-Drip технологија за да не паѓаат капки по алиштата
 • Автоматски сензор за замена на филтерот за калцификати
 • Моќност 2 400 W
 • Излез на пареа под притисок: 395 g/min
 • Керамичка плоча
 • Димензии со постољето: 323 x 194 x 60 mm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.