-12%

SENCOR Пегла SSI 3520 RS

– Моќност 3100 W
– Непрекината пареа 35 g/min
– Керамичка плоча
– Лесна за полнење со прозирен канистер (280 ml)


2,840.00 ден 2,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност 3100 W
 • Непрекината пареа 35 g/min
 • Керамичка плоча
 • Лесна за полнење со прозирен канистер (280 ml)
 • Систем за самочистење од калцификати
 • Drip-Stop функција против капење за спречување на флеки на алиштата
 • Автоматско гасење на пеглата
 • Опција за вертикално пеглање
 • Пареа на импулси
 • Пареа: 170 g/min
 • Должина на кабел: 2 m
 • Димензии (length × width × height): 300 x 125 x 135 mm
 • Тежина: 1.2 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.