-12%

SENCOR Филтер SHX 004

  • Заменски филтер за прочистувач за SHA 8400WHOriginal price was: 1,280.00 ден.Current price is: 1,130.00 ден.

Спореди

Опис

  • Заменски филтер за прочистувач за SHA 8400WH

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.