-12%

SENCOR Книжни кеси SVC 45/52

 • За правосмукалка SVC 45/52
 • 5 парчиња во пакетот
 • 2 × филтера
 • Само за еднократна употребаOriginal price was: 260.00 ден.Current price is: 229.00 ден.

Спореди

Опис

 • За правосмукалка
  -SVC 45RD / WH / BK / BL /GR
  -SVC 52BK / GR / WH
 • 5 парчиња во пакетот
 • 2 × филтера
 • Само за еднократна употреба
 • Истиот степен на ефикасност на филтрација како H.E.P.A. филтер
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.