-12%

LIV Хепа филтер 199360

  • Филтер кој се користи при смукување со водена филтрација1,310.00 ден 1,150.00 ден

Спореди

Опис

  • Филтер кој се користи при смукување со водена филтрација
  • Димензии:
    -Внатрешен дијаметар 143.5 mm
    -Дијаметар од 180 mm
    -Длабочина 160 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.