-13%

RYDER Детски тротинет 8969

– Бои: сина, црвена, розева
– Димензии: 55x75x27 cm
– За деца до 5 години


Original price was: 1,610.00 ден.Current price is: 1,399.00 ден.

Спореди

Опис

  • Бои: сина, црвена, розева
  • Димензии: 55x75x27 cm
  • За деца до 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.