-13%

MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON E10

– Материјал: челик
– Тркала: 10″
– Носивост: 120 kg
– Макс. брзина: 35 km/h
– Опсег: 30-40 km


40,250.00 ден 34,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Материјал: челик
  • Тркала: 10″
  • Носивост: 120 kg
  • Макс. брзина: 35 km/h
  • Опсег: 30-40 km
  • Мотор: 450W
  • Макс. моќност: 540W
  • Батерија: 48 V / 12.5 Ah моќна со 65 ќелии
  • Макс. нагиб за искачување: <20°
  • Кочници: Задна и предна диск кочница + задна електрична кочница со систем за полнење на батеријата
  • Criuse control
  • Време на полнење: 6-7 h
  • Се склопува
  • Амортизери: наред и назад
  • Тежина: 18 kg
  • Светла: предни и задни, светло за кочење
  • Димензии: 1120 x 500 x 1150 mm
  • Поврзување преку апликација за Android и IOS
  • Моќен LCD дисплеј
  • Боја: црн и бел

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.