-13%

Nave N65 Електричен Тротинет

– Гуми 10 инча off road
– Опсег до 65 км
– Макс. брзина 25 км
– Bluetooth


Original price was: 49,500.00 ден.Current price is: 42,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Бренд Nave
 • Модел N65
 • Боја Црна
 • Материјал – алуминиумска легура
 • Гуми 10 инча off road
 • Опсег до 65 км
 • Макс. брзина 25 км
 • Bluetooth
 • Mотор од 500W, нагорнини до 25%, максимална носивост до о120 кг, електронска и диск кочница
 • Сертификат За Отпорност На Вода И Прашина IPX4
 • Батерија 48V 12.5A, време на полнење до 7 часа,
 • Димензии И Тежина 121 x 20,5 x 46цм(склопен), 119 x 51 x 122(расклопен), тежина 23 килограми
 • 1 x N65, 1 x адаптер, 1 x совети за користење, 1 x шестоаголен клуч,
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.