-12%

BOSCH Правосмукалка BWD 420HYG

– Wet & Dry
– 2000W
– 4 кеси
– 5l контејнер за вода

16,300.00 ден 14,300.00 ден

Спореди

Опис

  • Wet & Dry
  • 2000W
  • 4 кеси
  • 9 м кабел
  • 5l контејнер за вода
  • Погоден за сите видови на подови и за перење на теписи
  • Боја бела/минт зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.