-12%

BOSCH Правосмукалка BWD 420HYG

– Bosch 3 во 1 Wet&Dry правосмукалка – перете теписи, соберете истурени течности, усисувајте подови
– Четка за душеци за највисока хигиена
– Со вреќички за прав од 3,5 литри
– Долг кабел за работа во радиус од 12 метри


Original price was: 20,440.00 ден.Current price is: 17,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Bosch 3 во 1 Wet&Dry правосмукалка – перете теписи, соберете истурени течности, усисувајте подови
 • Четка за душеци за највисока хигиена
 • Со вреќички за прав од 3,5 литри
 • Долг кабел за работа во радиус од 12 метри
 • Хигиенско и темелно чистење на душеците кои секогаш им треба одржување, со посебна четка која лесно се движи дури и преку чаршафите. Четката може да се пере и во машина за садови.
 • Капацитет на канистерот за вода од 5 литри
 • Перење на теписи и тапациран мебел
 • Моќ 2000 W
 • Ultra HEPA филтер соодветен и за најтешко погодените од алергии
 • Бучност 85 [dB]
 • Четка за паркет
 • Автоматско намотување на кабелот
 • Регулатор на моќност
 • Додаток за мали и тесни простори
 • Филтер за заштита на моторот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.