-13%

RAPID Велосипед BUENO 24”

– 21 брзини
– Shimano менувач
– Дупли алуминиумски бандажи
– Гуми 24”


Original price was: 12,060.00 ден.Current price is: 10,490.00 ден.

Спореди

Опис

  • 21 брзини
  • Shimano менувач
  • Дупли алуминиумски бандажи
  • Гуми 24”
  • V-Brake кочници
  • Меко и удобно седиште
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.