-13%

TRINX Велосипед TOURING 1.0

– Shifter: SHIMANO SL-M2000
– Front Derallieur: SHIMANO FD-M370
– Rear Derallieur: SHIMANO RD-M2000
– Cassett: CS-M2009 9S, 11-32T


30,300.00 ден 26,300.00 ден

Спореди

Опис

 • Model: TRINX Touring 1.0
 • Frame: TRINX Alloy 700C×406MM , Lady
 • Fork: TRINX Alloy 700C×406MM , Lady
 • Shifter: SHIMANO SL-M2000
 • Front Derallieur: SHIMANO FD-M370
 • Rear Derallieur: SHIMANO RD-M2000
 • Cassett: CS-M2009 9S, 11-32T
 • Chain KMC 9S
 • Brake: SHIMANO BR-MT200 Hydraulic
 • Disc, 160MM
 • Rim TRINX ALLOY 700C Double Wall CST C1446 700*38C EPS
 • Wheel Set: TRINX Alloy Double Wall
 • Tire: CST C-1446 700*38C EPS, 27.5“
 • Chainwheel: TRINX Chainwheel
 • Saddle: TRINX Comfort
 • Stem: TRINX Alloy Adjustable Angle
 • Handlebar: Trinx Alloy Butterfly
 • Seatpost: TRINX Alloy

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.