-13%

MS ENERGY Електричен велосипед e-Bike i10

– Големина на тркала: 20″
– Максимална брзина:25 km/h
– Мотор: 250W
– Батерија: 36V, 7,8 Ah


96,250.00 ден 83,699.00 ден

Спореди

Опис

 • MS Energy e-Bike i10
 • Големина на тркала: 20″
 • Максимална брзина:25 km/h
 • Мотор: 250W
 • Батерија: 36V, 7,8 Ah
 • Време на полнење: 4-5 h
 • Домет: 45-50 km
 • Кочење: кочници со дискови (напред и назад)
 • Носивост: 120 kg
 • Додатни опции: Можност за склопување
 • Display
 • LCD Светло: да, предно и задно Led светло, stop светло
 • Димензии: (D,V,Š) 1520 x 1080 x 650 mm
 • Димензии склопен:(D,V,Š) 800 x 670 x 430 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.