-13%

TRINX Велосипед M-136 PRO

– FRAME TRINX 29″*18″ Alloy Special-Shaped Tubes
– FORK Hydraulic Lock-Out Suspension ,Travel: 100MM
– SHIFTER SHIMANO ST-EF500
– FD SHIMANO TZ500


25,000.00 ден 21,700.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • FRAME TRINX 29″*18″ Alloy Special-Shaped Tubes
 • FORK Hydraulic Lock-Out Suspension ,Travel: 100MM
 • SHIFTER SHIMANO ST-EF500
 • FD SHIMANO TZ500
 • RD SHIMANO TZ500
 • CASSETTE SHIMANO MF-TZ500,7s,14-28T
 • CHAIN KMC 7S
 • BRAKE TRINX Alloy Mechanical Disc
 • RIM TRINX Alloy Double Wall
 • TYRE KENDA 29″*2.1″
 • CHAINWHEEL TRINX 24/34/42T*170L
 • HUB Double Sealed Bearing
 • SADDLE TRINX Sport
 • SEATPOST TRINX Alloy
 • STEM TRINX Alloy
 • HANDLEBAR TRINX Rise
 • Боја: сива, црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.