-13%

MS ENERGY Електричен тротинет Е21

– Рамка Алуминиум
– Големина на гума 10 инчи тубелес гуми
– Номинална моќност 500W,мотор без четкички
– Батерија 36V/20.8Ah


65,890.00 ден 57,299.00 ден

Спореди

Опис

 • Рамка Алуминиум
 • Големина на гума 10 инчи тубелес гуми
 • Номинална моќност 500W,мотор без четкички
 • Батерија 36V/20.8Ah
 • Батерија која се отстранува
 • Време на полнење 11 часа
 • Мах. Брзина 40km/h(стандардно 25km/h)
 • Мах. Опсег 75-90km
 • Мах. Оптеретување 120kg
 • Водоотпорен IP54
 • Кочница Двојна диск сопирачка + ножна сопирачка
 • Tежина 24 kg
 • Суспензија нема
 • Осветлување напред & позади LED
 • Мах. Агол на искачувње 25°

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.