-13%

Метален рафт Max Futur XXL 4х220 кг

– Број на полици: 4
– Носивост по полица: 220kg
– Вкупна носивост: 880kg


Original price was: 9,100.00 ден.Current price is: 7,890.00 ден.

Спореди

Опис

  • Висина: 180cm
  • Ширина: 150cm
  • Длабочина: 60cm
  • Број на полици: 4
  • Носивост по полица: 220kg
  • Вкупна носивост: 880kg
  • Боја: Сино-портокалова
  • Материјал: Метал-Медијапан
  • Монтажа: Жлебови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.