-13%

AHP Перач под висок притисок 473 BLUE CLEAN EM 165 bar

– Макс. работен притиспк: 165 bar
– Макс. проток на впда: 480 лит/час
– Макс. температура на вода: 50˚Ц
– Јачина на мотор: 2000 W


Original price was: 14,940.00 ден.Current price is: 12,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Макс. работен притисoк: 165 bar
 • Макс. проток на вoда: 480 лит/час
 • Макс. температура на вода: 50˚Ц
 • Јачина на мотор: 2000 W
 • Наппјуваое V/Hz: 230 / 50
 • Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
 • Должина на кабел: 5 м
 • Должина на црево: 6 м
 • Тежина на перачот: 9 кг
 • Димензии (ДхШхВ): 320х280х770 мм
 • Дополнителни елементи: ротирачка четка, две дизни и сад за шампон
 • TSS (TotalStop SYSTEM)
 • Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.