-13%

ISKRA Батериски тример за трева N0E 5ET 230

– Напон: 18 V
– Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
– Вртежи во празно: 8000 / min-1


6,550.00 ден 5,699.00 ден

Спореди

Опис

  • Напон: 18 V
  • Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
  • Вртежи во празно: 8000 / min-1
  • Дијаметар на сечење : Ø 230 mm
  • Дијаметар на навој : Ø 1,6 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.