-13%

BOSCH Електричен тример ART 27 COMBI

– 450W
– Пречник на сечење 27 cm
– Систем на сечење конец/жица
– Дебелина / должина конец/жица 1,6mm/ 6m


6,150.00 ден 5,330.00 ден

Спореди

Опис

 • 450W
 • Пречник на сечење 27 cm
 • Систем на сечење конец/жица
 • Дебелина / должина конец/жица 1,6mm/ 6m
 • Автоматско Pro-Tap подесување конец/жица
 • Подесива телескопска дршка од 80-115 см
 • Подесива додатна рачка
 • Подесива резна глава и сечење по ивици
 • Тежина 2,7 кг.
 • Обем на испорака: Ехтра-strong конец/жица
 • Kартонско паковање
 • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.