-13%

BOSCH Батериски ножици за гранки UniversalHedgePole 18

– Снага на мотор: 18V 2,5Ah
– Систем против блокирање
– 2400h/min
– Двостран нож


15,180.00 ден 13,200.00 ден

Спореди

Опис

 • Снага на мотор: 18V 2,5Ah
 • Систем против блокирање
 • 2400h/min
 • Двостран нож
 • Подесување на телескопската рачка 2,1 – 2,6m со прекшување на главата
 • Продолжена површина за удобно држење
 • Додатен држач
 • Ергономска рачка со мек рукохват
 • Должина на ножот 43см
 • Тежина 3,6кг.
 • 1Х батерија 18V 2,5Ah
 • Полнач AL1830 CV
 • Трака за носење преку рамо
 • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.