-13%

BOSCH Батериска пила KEO

– Снага на мотор: 10,8v
– Должина сечиво: 150mm
– Капацитет на сечење: мах ф60мм со полуга
– Капацитет на сечење: мах ф80мм без полуга


7,020.00 ден 6,100.00 ден

Спореди

Опис

  • Снага на мотор: 10,8v
  • Должина сечиво: 150mm
  • Капацитет на сечење: мах ф60мм со полуга
  • Капацитет на сечење: мах ф80мм без полуга
  • Време на полнење: 3,5h
  • Број на сечења со едно полнење: 30-190 резови
  • Тежина: 1,05 kg
  • Обем на испорака: полнач, лист за сечење, картон
  • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.