-13%

Лежалка за во двор ПРОГАРДЕН ЛЕТИНО ФИСО

– Боја бела
– Тежина 13,3 кг
– Димензија 71x192x223 см
– Материјал пластика


Original price was: 4,250.00 ден.Current price is: 3,690.00 ден.

Спореди

Опис

  • Боја бела
  • Тежина 13,3 кг
  • Димензија 71x192x223 см
  • Материјал пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.