-13%

MALERIC KMS сад за вино 200 l

– Капацитет (l) 200
– Дијаметар (mm) 557
– Висина (mm) 900
– Висина на садот со ногарки (mm) 1190


21,130.00 ден 18,380.00 ден

Спореди

Опис

  • Капацитет (l) 200
  • Дијаметар (mm) 557
  • Висина (mm) 900
  • Висина на садот со ногарки (mm) 1190
  • Испуст за точење G1/2″
  • Пловечки капак
  • Покривка за прашина
  • Материјал инокс
  • ПВЦ чеп

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.