-13%

MALERIC KMS сад за вино 300 l

– Капацитет (l) 300
– Дијаметар (mm) 637
– Висина (mm) 1000
– Висина на садот со ногарки (mm) 1290


24,140.00 ден 20,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Капацитет (l) 300
  • Дијаметар (mm) 637
  • Висина (mm) 1000
  • Висина на садот со ногарки (mm) 1290
  • Испуст за точење G1/2″
  • Пловечки капак
  • Покривка за прашина
  • Материјал инокс
  • 2 ПВЦ чепа

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.