-13%

Стаклен балон за ракија и вино 20 l

– За чување на вино, ракија и слични течности
– Со пластичен затварач со навој
– Обложен со заштитна плетена пластика
– Капацитет: 20 lit


Original price was: 2,070.00 ден.Current price is: 1,800.00 ден.

Спореди

Опис

  • За чување на вино, ракија и слични течности
  • Со пластичен затварач со навој
  • Обложен со заштитна плетена пластика
  • Капацитет: 20 lit

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.