-13%

PLANA Пластичен канистер

– Достапни капацитети: 5, 10, 20 литри
– Материјал пластика
– Со капаче


200.00 ден470.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Достапни капацитети: 5, 10, 20 литри
  • Материјал пластика
  • Со капаче

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.