-13%

MALERIC KMS сад за вино 70 l

– Капацитет (l) 70
– Дијаметар (mm) 398
– Висина (mm) 600
– Висина на садот со ногарки (mm) 890


Original price was: 10,930.00 ден.Current price is: 9,500.00 ден.

Спореди

Опис

  • Капацитет (l) 70
  • Дијаметар (mm) 398
  • Висина (mm) 600
  • Висина на садот со ногарки (mm) 890
  • Испуст за точење G1/2″
  • Материјал инокс
  • Пловечки капак
  • Покривка за прашина
  • ПВЦ чеп

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.