-14%

Чипс за ракија 200 гр

– Чипс за ракија
– Пакување 200 гр


280.00 ден 240.00 ден

Спореди

Опис

  • Чипс за ракија
  • Пакување 200 гр

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.