-13%

SAMSUNG Телевизор UE65CU7172UXXH

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ / 165cm
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL (3840×2160) Ultra HD, 4k
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 50Hz
– ПРОЦЕОР Кристален процесор 4K


Original price was: 48,180.00 ден.Current price is: 41,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • ТИП НА ЕКРАН LED
 • ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ / 165cm
 • РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL (3840×2160) Ultra HD, 4k
 • ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 50Hz
 • ПРОЦЕОР Кристален процесор 4K
 • ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2CS2
 • SMART TV да
 • ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Tizen™
 • WI-FI Да (WiFi5)
 • DLNA да
 • BLUETOOTH да, 5.2
 • HDR Quantum HDR, HDR 10+, Адаптивен звук+
 • ЗВУК OTS Lite, 20W, 2.0
 • HDMI x3
 • USB x1
 • LAN x1
 • ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ да
 • CI CI+(1,4) / CI+(1,4 ECP)_IT
 • HDMI-CEC да Anynet+
 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
  UHDUHD придушување на светло Dimming
  Motion Xcelerator
  Filmmaker Mode (FMM)
  Подобрувач на контрастот
  Детекција на осветлување
  Мулти-Приказ
  Mobile Camera Support
  App Casting
  Auto Game Mode (ALLM)
 • ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1449.4 x 906.6 x 282.1
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1449.4 x 830.3 x 59.9
 • БОЈА црна
 • ГАРАНЦИЈА 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.