-13%

LG Телевизор 55UQ75003LF

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 55″ (140 cm)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60
– ПРОЦЕОР α5 Gen5 AI Processor 4K – Quad


Original price was: 32,100.00 ден.Current price is: 27,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • ТИП НА ЕКРАН Direct LED
 • ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 55″ (140 cm)
 • РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
 • ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60
 • ПРОЦЕОР α5 Gen5 AI Processor 4K – Quad
 • ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • SMART TV Да
 • ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ webOS Smart TV
 • WI-FI Да (802.11ac)
 • DLNA Airplay2
 • BLUETOOTH Да (V5.0)
 • HDR Active HDR, HDR10 Pro
 • ЗВУК 2.0ch, 20W (10W по канал)
 • AI Sound (Virtual 5.1.2 Up-mix)
 • Clear Voice Pro
 • HDMI 1 (Rear) / 2 (Side)
 • USB 1 (Side)
 • LAN Да (Rear)
 • ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ Да
 • CI CI+2.0/CI+1.4
 • HDMI-CEC Simplink
 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
  Google Assistant
  Amazon Alexa
  Web Browser
  LG Local Contrast
  Instant Game Response (VRR/ALLM)
 • ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1244 x 783 x 235 mm
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1244 x 726 x 87.1 mm
 • БОЈА црна
 • ГАРАНЦИЈА 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.