-13%

FAVORIT LED Телевизор 32DF1M1T2S2A-13HD ANDROID

– Дијагонала 32” (80cm)
– Екран led
– Енергетска класа А
– Резолуција 1366×768 (hd ready)


7,990.00 ден 6,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала 32” (80cm)
 • Екран led
 • Енергетска класа А
 • Резолуција 1366×768 (hd ready)
 • Тјунер digitalen dvb-t2/s2
 • Осветлување 220 cd/m2 +/-10%
 • Време на одговор 8 ms
 • Smart
 • Wireless
 • Поврзување: scart,3 hdmi влеза ,vga,2 usb влеза, поддржува cl+, wi-fi
 • Боја на рамка црна, тенка рамка
 • Брзина quad core 1.8ghz
 • Меморија: memory rom 8gb, ram 1gb
 • Јазик: македонски; англиски; хрватски; српски
 • Поддржува апликации на google play
 • Далечинско со директно netflix ; youtube копче
 • PVR функција за снимање на содржина
 • Поддржува безжична тастатура; хотелски режим; повеќејазично мен
 • dvb-c
 • dvb-t2
 • Звучници 2x10w
 • Ногарки метални сребрени
 • Димензии со држач (шxвxд): 718,6mm x 442,1mm x 86,1mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.