-13%

Лежалка во повеќе бои ПРОГАРДЕН ХАИТИ со перници

– Антрацитно перниче поделено на три делови.
– Тежина 12кг
– Димензија 65x195x78 цм


Достапност:

Нема на залиха

8,270.00 ден 7,190.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Практичен и стабилен, идеален за тераси и градини
  • Може да се нарача во бела и антрацит боја
  • Потпреникот може да се свитка/исправи врвот
  • Доаѓа во комплет со перници
  • Изработена од бела полипропиленова структура
  • Перниче поделено на три делови.
  • Тежина 12кг
  • Димензија 65x195x78 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.