-21%

Сет столови и маса SANTANA во повеќе бои

– 1 Парче 2 седишта
– 2 единечни седишта
– 1 парче 90×62 правоаголна масичка за кафе
– 4 парчиња специјално производство перниче


Достапност:

Нема на залиха

20,180.00 ден 15,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

Создадете стилски и корисни места за седење во балконите и терасите во вашата градина. Произведен е во дизајн кој ќе ве направи вам и вашите гости удобно со неговата квалитетна структура и удобно користење. Овој сет привлекува внимание со својата економична цена и како производ од новата сезона. Произведена од полипропиленска суровина од прва класа, Дизајнирана е да биде издржлива и долготрајна со адитиви отпорни на внатрешни и надворешни услови.

 • 1 Парче 2 седишта
 • 2 единечни седишта
 • 1 парче 90×62 правоаголна масичка за кафе
 • 4 парчиња специјално производство перниче со патент со отстранлив капак
 • Врска за фиксирање на перничиња
 • Достапен во кафеава, антрацит и капучино боја
 • Ергономски дизајн
 • Екстра засилени пристаништа
 • Отпорен на надворешни временски услови
 • Удобна употреба на подови како што се трева, дрво, бетон, ламинат, гранит и плочки
 • Групата за седење се испраќа како расклопена
 • Лесна инсталација
 • Производство од 1 класа А+ поминати тестови за контрола на квалитет
 • Екстра зајакнато пакување против кршење
 • Димензии на едно седиште: напред: 64 -страна: 59 Висина: 82
 • Димензии на двојно седиште: 125 x 82 cm
 • Масичка за кафе димензии: 91×62 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.