-12%

KONCAR Вградна рерна UPO 654IV

– Независна
– Боја: inox
– Енергетска класа: A
– Потрошувачка при класичен начин на печење: 0,86 kWh


12,770.00 ден 11,240.00 ден

Спореди

Опис

 • Končar вградна рерна UPO 654 IV
 • Независна
 • Боја: inox
 • Енергетска класа: A
 • Потрошувачка при класичен начин на печење: 0,86 kWh
 • Потрошувачка при вентилаторска работа на рерната: 0,78 kWh
 • Механичко управување
 • TURBO (вентилаторска) рерна
 • Волумен: 65 l
 • Греачи:
  – моќ на горниот греач: 1200 W
  – моќ на долниот греач: 1100 W
 • 4 функции:
  – горен греач
  – долен греач
  – горен+долен греач
  – горен+долен греач + вентилатор
 • Осветлена внатрешност
 • Врата од дупло стакло
 • Профилни водилки
 • Решетка и длабок плех
 • Три нивоа за поставување на тепсијата во рерна
 • Лесно одржлив емаил
 • Електричен приклучок: 1N
 • Вкупна приклучна моќност: 2,3 kW
 • Димензии (ŠxVxD): 59,5 x 59,5 x 57,5 cm
 • Димензии на пакувањето (ŠxVxD): 63 x 68 x 64 cm
 • Тежина нето/бруто: 35/38 kg
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.